ଅଧା ମୂଲ୍ୟରେ ମିଳୁଛି Westinghouse ର 43-ଇଞ୍ଚ୍ ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି,ନୂଆ ମୂଲ୍ୟ ଜାଣିଲେ ଉଡିଯିବ ହୋସ:-

ୱେଷ୍ଟିଙ୍ଗହାଉସ୍ 43 ଇଞ୍ଚ୍ ଟିଭିର ଲଞ୍ଚ ମୂଲ୍ୟ 29,999 ଟଙ୍କା, କିନ୍ତୁ ଏହି ଟିଭି ଆମାଜନରେ 20,999 ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ ଅଟେ। ଏହା ପରେ, ଆପଣ ସିଟିବ୍ୟାଙ୍କର କ୍ରେଡିଟ୍ କିମ୍ବା ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ଦ୍ୱାରା ଦେୟ ଉପରେ 1500 ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇବେ। ଏହା ପରେ 4,080 ଟଙ୍କା ଅକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫର ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି। ଯଦି ଆପଣ ପୁରା ଅଫ୍ ପାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଟିଭିର ମୂଲ୍ୟ 15,420 ଟଙ୍କା ହେବ। ଅର୍ଥାତ୍, 30,000 ଟଙ୍କାର ଏକ ଟିଭି 15,420 ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ।


Samsung’s 43-inch Ultra HD Smart LED TV:-

ସାମସଙ୍ଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଅଲଟ୍ରା HD ଏଲଇଡି ଟିଭି ଆଣିଛି ଯାହା 43 ଇଞ୍ଚର ସ୍କ୍ରିନ୍ ସାଇଜ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଅଫର୍ ହୋଇଥିବା ଅଲ୍ଟ୍ରା HD ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ବ୍ଲାକ୍ ରଙ୍ଗରେ ଉପଲବ୍ଧ ଏବଂ କ୍ରିଷ୍ଟାଲ୍ 4K UHD (3840 x 2160) ରେଜୋଲୁସନ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ଜଣାଶୁଣା ଅଟେ। ଏହା ସହିତ, ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ଏଲଇଡି ଟିଭିରେ 60 Hz ର ରିଫ୍ରେସ ରେଟ ରହିଛି ଏବଂ 3 HDMI ପୋର୍ଟ ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ। ଅଫର ମୂଲ୍ୟ ହେଉଛି 36,990 ଟଙ୍କା। (ମୂଳ ମୂଲ୍ୟ 52,990 ଟଙ୍କା ଅଟେ)


OnePlus 43 Inches Full HD Smart Android TV:-

ଅଫର୍ ହୋଇଥିବା ଫୁଲ୍ HD ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ବ୍ଲାକ୍ ରଙ୍ଗରେ ଆସିଥାଏ ଏବଂ ଏହାର ରିଫେର୍ସ ରେଟ 60Hz ଅଟେ। ଏହା ସହିତ, ଅଫର୍ ହୋଇଥିବା ଟିଭି 2 HDMI ପୋର୍ଟ ଏବଂ 2 USB ପୋର୍ଟ ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଏହି ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଟିଭି ଏକ ଏଲଇଡି ଡିସପ୍ଲେ ପ୍ୟାନେଲ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଏବଂ ଶବ୍ଦ ହ୍ରାସ, ଗତିଶୀଳ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ଏବଂ ସ୍ପେସ୍ ମ୍ୟାପିଙ୍ଗ୍ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସିତ ଅଟେ। ଅଫର ମୂଲ୍ୟ 26,999 ଟଙ୍କା ଅଟେ ଏବଂ (ମୂଳ ମୂଲ୍ୟ 31,999 ଟଙ୍କା)


LG 108 cm (43 inches) HD Ready Smart LED TV:-

ଉପସ୍ଥାପିତ 43-ଇଞ୍ଚର ଏଲଇଡି ଟିଭି ଏକ ସକ୍ରିୟ HDR ଦିସପ୍ଲି ଏବଂ ଏକ ସ୍ଲିମ୍ ଏଲଇଡି ବ୍ୟାକ୍ ଲାଇଟ୍ ମଡ୍ୟୁଲ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ଏଲଇଡି ଟିଭି 2 ଟି HDMI ପୋର୍ଟ ଏବଂ 1 USB ପୋର୍ଟ ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଗତିଶୀଳ ରଙ୍ଗ ବର୍ଦ୍ଧକ, DTS ଭର୍ଚୁଆଲ୍, ଡଲବି ଅଡିଓ ଏବଂ କ୍ୟାଡ଼ କୋର ପ୍ରୋସେସର୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଟେ। ରିହାତି ମୂଲ୍ୟ 32,999 ଟଙ୍କା ଅଟେ ଓ(ମୂଳ ମୂଲ୍ୟ 43,990 ଟଙ୍କା)।


iFFALCON 43 inches Android Smart LED TV:-

IFFALCON 43 ଇଞ୍ଚ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ସ୍ମାର୍ଟ ଏଲଇଡି ଟିଭିର ଲଞ୍ଚ ମୂଲ୍ୟ ହେଉଛି 47,990 ଟଙ୍କା, କିନ୍ତୁ ଟିଭି ଆମାଜନରେ 27,999 ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ ଅଟେ। ଏହା ପରେ, ଟିଭିରେ 10 ପ୍ରତିଶତ ବ୍ୟାଙ୍କ ରିହାତି ଏବଂ 4,080 ଟଙ୍କା ଆକ୍ସେଚେଞ୍ଜ ଅଫର ମଧ୍ୟ ଅଛି।

Leave a Comment