ଏତିକି ବୟସର ପୁରୁଷଙ୍କୁ ମହିଳାମାନେ କରନ୍ତି ଅଧିକ ପସନ୍ଦ , ଜାଣନ୍ତୁ ଏବେହିଁ:-

ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଏବଂ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ହୋଇ ଥାଏ । ଯେଉଁ ଜିନିଷ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗେ ତାହା ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ । ବିପରିତ ଲି୍ଙ୍ଗ ଉପରେ ଆକର୍ଶିତ ହେବା ଏବଂ ତା ଉପରେ ଗୋର କରିବା ବୟସ ଉପରେ ହିଁ ନିର୍ଭର କରେ । ଆପଣ ମାନଙ୍କ ବୟସ ଅନୁସାରେ ହିଁ ମହିଳା ଏବଂ ପୁରୁଷ ମାନେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଶିତ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ତେବେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏଠାରେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି କେଉଁ ବୟସ ରେ ମହିଳା ମାନେ ପୁରୁଷ ପ୍ରତି ଏବଂ ପୁରୁଷ ମାନେ ମହିଳା ଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଶିତ ହୋଇ ଥାନ୍ତି ।

ଏମିତି ରେ ଏହି ସବୁ କୁ ନେଇ ହୋଇ ଥିବା ସର୍ଭେ ରେ ଜଣା ପଡିଛି କି ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ 20 ରୁ ଅଧିକ ବୟସ ର ପୁଅ ମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗନ୍ତି । ସେମାନେ ଏହି ବୟସ ର ପୁରୁଷ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆକର୍ଶିତ ହୋଇ ଥାନ୍ତି ।

ହେଲେ ଏହି ସବୁ ମଧ୍ୟ ରେ ବି ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପସନ୍ଦ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଅଲଗା ଏବଂ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ପସନ୍ଦ ବି ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଅଲଗା । ସେମିତି ରେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ 25 ବର୍ଷ ର ଝିଅ ମାନେ ବହୁତ ଆକର୍ଶିତ କରନ୍ତି । ଏବଂ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ 25 ରୁ 35 ବର୍ଷ ର ଝିଅ ପୁଅ ମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ବନେଇ ଥାନ୍ତି ।

 

 

ବିବାହିତ ମହିଳା ମାନେ ଏହି ବୟସ ରେ ଆସି ଗୋଟିଏ ପ୍ରକାରର ନିଶା ହୋଇ ଯାଏ କି ସେମାନେ କେଉଁ ପରି ଭାବେ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ସାଥି ଙ୍କ ସହିତ ସଂଭୋଗ କରିବେ ଏବଂ ଏହି ବିଷୟ ରେ ନିଜ ପତି ଙ୍କୁ ବାରମ୍ଭାର କହିଥାନ୍ତି । ଏବଂ ମହିଳା ମାନେ 35 ବର୍ଷ ବୟସ ରେ ଶାରୀରିକ ସୁଖ ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହି ଥାନ୍ତି ।

Leave a Comment