ଅପରାଜିତା ଙ୍କୁ ଦେଖି ଭୋ ଭୋ ହେଇ କାନ୍ଦିଲେ ଜୀବିକା ହରେଇଥିବା ୪୩୦ ବ୍ୟବସାୟୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଗଣେଶ ମଣ୍ଡପ ରେ 430 ପରିବାର ଙ୍କୁ ବାସଚ୍ୟୁତ କରାଇ ଅକସ୍ମାତ ଜୀବିକା ରୁ ବେଦଖଲ କରାଯିବା ଘଟଣାରେ ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱର ସାଂସଦ ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଁଚି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି I ଏନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି କି ବିକାଶ କୁ ଆମେ ସମର୍ଥନ କରୁଛୁ କିନ୍ତୁ ବିକାଶ ନାମରେ ବିନାଶ ରୁ ହିଁ ଆରମ୍ଭ ନହେଉ I ତୁରନ୍ତ 7 ଦିନ ଭିତରେ ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟୀ ଉପଯୋଗୀ ସ୍ଥାନ ଦିଆଯାଇ ଥଇଥାନ କରାଯାଉ l

ଏବିଂ ମୂଳ ପୁଞ୍ଜି କ୍ଷୟକ୍ଷତିର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯାଉ ଏହାସହିତ ନୂତନ ମାର୍କେଟ କଂପ୍ଲେକ୍ସ ରେ 430 ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଭିତିରେ ଥଇଥାନ କରାଯିବ ବୋଲି ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଇଥିଲେ I ବିଏମସି ବୈଠକ ରେ ଏନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ କର୍ପୋରେଟର ଏହି କଥା ଉଠାଇବେ I ତେବେ ଅପରାଜିତା ଙ୍କୁ ଦେଖି ଶହ ଶହ ଲୋକ ଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯାଇଥିଲା , ଭୋ ଭୋ ହେଇ କାନ୍ଦିଥିଲେ ଜୀବିକା ହରେଇଥିବା ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର I

ଏହି ଅବସରରେ ବିଧାୟକ ପାର୍ଥୀ ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରଧାନ, ମେୟର ପାର୍ଥୀ ସୁନୀତି ମୁଣ୍ଡ, କାର୍ପୋରେଟର ଧରିତ୍ରୀ ଜେନା ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସାୟୀ, ସ୍ଥାନୀୟ ଜନସାଧାରଣ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ l

 

Leave a Comment