ରାଜଧାନୀ ରେ ହୁକିଙ୍ଗ ରେ ଚାଲିଥିଲା ସାଇବର୍‍ ଥାନା ଖୁଣ୍ଟରୁ ତାର କାଟି ନେଇଗଲା TPCODL

ହୁକିଁ  ବା ବେଆଇନ ଭାବେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‍ ଜାଳୁଥିଲେ ଭିଏସ୍‍ଏସ୍‍ ନଗର ଫାଣ୍ଡିରେ ଚାଲିଥିଲା ସାଇବର୍‍ ଥାନା ପୁଲିସ।

ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ଣରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‍ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ ବେଆଇନ ହୂକିଂ ରେ ଚାଲୁଥିବା ସଂଯୋଗ କୁ ବିଛିଣ୍ଣ୍ କରିଦେଇଥିଲେ I ଯାହାକୁ ନେଇ ବିଦ୍ୟୁତ୍ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଥାନା କର୍ମଚାରୀ ତୁ ତୁ ମେ ମେ ହେଇଥିଲେ ଏପରିକି ଉଭୟ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହାତାହାତି ହୋଇ ଯାଇଥିବା ସୁଚନା ମିଳିଛି I

ତେବେ ନିଜ ପୋଲିସ ର କ୍ଷମତାର ଦୁରୁପଯୋଗ କରି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ପିସିଆର୍‍ ଭ୍ୟାନ୍‍ ଡକାଇ ବିଦ୍ୟୁତ୍‍ ବିଭାଗର ୨ଜଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସହିଦ ନଗର ଥାନାକୁ ଉଠାଇ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ଏବଂ ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିବା କର୍ମଚାରୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ I ତେବେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀ ପହଞ୍ଚି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ସହିଦ ନଗର ଥାନାରେ ଜଣାଇଥିଲେ I

ବିଦ୍ୟୁତ୍‍ ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀ ଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ ସାଇବର ଥାନା ର ବିଦ୍ୟୁତ୍‍ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ କିନ୍ତୁ ବାରମ୍ବାର କହିବା ସତ୍ତ୍ୱେ କେହି ଶୁଣୁ ନଥିଲେ ଏବଂ ବେଆଇନ ଭାବେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଜାଳୁଥିଲେ ଯାହାକି ଦଣ୍ଡନୀୟ ଅପରାଧ ଅଟେ I ତେଣୁ ବିଦ୍ୟୁତ୍‍ ତାର କଟା ଯାଇଥିଲା।
ଉଭୟ ପକ୍ଷ ଙ୍କ ମିଳିତ ଆଲୋଚନା ରେ ଘଟଣା ର ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ ପଡ଼ିଥିଲା ଏବଂ ଅଟକ ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଥାନାରୁ ଫେରିଥିଲେ I

Leave a Comment